Vier jouw vrijwilligers-KRACHT

Aan het einde van het jaar bedanken we de vrijwilligers van de Bommelerwaard weer voor hun geweldige inzet. Dit doen wij op 2 verschillende momenten. Kom op 21 november gezellig naar de borrelmiddag bij de Boerengolf in Hedel. Ontmoet andere vrijwilligers terwijl je geniet van een hapje en een drankje. Is muziek meer jouw ding? Op 2 december komen De Meisjes van de Radio naar de Gasthuiskapel voor een sfeervolle avond vol muziek. Geniet van liedjes van de jaren 50 t/m 80, bekende jingles, radio spelletjes en een heleboel vrolijke interactie!

  • Vrijdag 21 november: Borrelmiddag, 15.00-17.00 uur, Boerengolf Hedel, Achterdijk 57, Hedel
  • Dinsdag 2 December: De Meisjes van de Radio, 19.00-21.30 uur, De Gasthuiskapel, Gasthuisstraat 36, Zaltbommel

Meld je aan voor één van de momenten via vrijwilligerswerk@welzijnbommelerwaard.nl of via 0418-634231. Laat je ons je mailadres, telefoonnummer en waar je vrijwilligerswerk doet, weten?

Om vrijwilligers van zoveel mogelijk verschillende organisaties de kans te geven om aan te sluiten, kunnen er maximaal 5 vrijwilligers per organisatie deelnemen.

Zien we jou ook?

Deel dit nieuwsbericht

Scroll naar boven